10 тез про лідерство як недооцінену навичку, яка вам знадобиться для певних рівнів посад, навіть, якщо ви не плануєте ставати керівником команди.
10 тез про лідерство як недооцінену навичку, яка вам знадобиться для певних рівнів посад, навіть, якщо ви не плануєте ставати керівником команди.
Поглянемо на рівні зарплат трохи з іншої сторони. Це може вам допомогти краще підготуватися до співбесід та випередити кандидатів-конкурентів.
Функція пошуку роботи має досить простий інтерфейс та не є технічно складним завданням. Але все ж кандидати часто роблять помилки, які віддаляють їх від бажаних запрошень на співбесіди.
Професіонали роблять дуже багато для своїх роботодавців та захоплюються цим так, що інколи забувають про свою кар’єру та свій шлях. У статті корисні пункти, які допоможуть подбати про свою кар’єру, навіть, коли робота вам не потрібна.
Професіонал може роками працювати та думати, що досягнень ніяких немає. А насправді ви їх можете просто не пам’ятати. Виконуйте прості вправи, щоб завжди мати причину собою пишатися.
Таку функцію ви скоріше всього бачили у своєму профілі LinkedIn, але подивімося що це дає користувачу та на що впливає.
10 фактів, які допоможуть краще працювати з LinkedIn
Для якісного нетворкінгу у LinkedIn періодично видаляти контакти так само важливо як і додавати нові. Скористайтеся цією детальною інструкцією, щоб швидше привести до ладу свою мережу.
Продовження статті про ATS роботодавців.
Чи виправданим є делегування написання резюме ШІ?
Ця стаття буде взаємно корисною для професіоналів та роботодавців. LinkedIn побудований таким чином, що коли кожна зі сторін правильно взаємодіє з іншою, то вони отримують щось набагато цінніше, ніж ізольовані дії. Така собі командна гра.
Про ATS (Applicant Tracking System) ви скоріше всього чули, але міфів чи суперечливої інформації настільки багато, що інколи це впливає на кандидата та на його рішення у виборі роботодавця. Не хочеться, щоб професіонали втрачали хороші вакансії тільки через незнання певних технічних особливостей системи роботодавців.
Дуже часто кандидати сумніваються, що кар’єрний консультант зможе хоча б чимось допомогти у плані технічних чи вузькопрофесійних питань на співбесідах, адже консультант не є спеціалістом, щоб оцінити правильність відповідей, наприклад, з програмування. Хоча насправді ваш консультант може допомогти обрати вам правильний фокус уваги та зорієнтувати до яких тем варто бути готовим, що у своєю чергою дає більше, ніж години тренувань “питання-відповідь“ зі спеціалістом сфери.
Зрозуміло навіть рівні посад потрібні роботодавцям. А от навіщо вони потрібні самому професіоналу і як впевнитися, що ви отримали найкращий для себе рівень посади?
Хоча правильно було б написати: LinkedIn - це квиток будь-куди. Розбираємося у невикористаних можливостях.
Залежно від умов на ринку праці розвиток вашого LinkedIn займатиме різний час. Але у будь-якому разі це набір послідовних важливих кроків, які варто виконувати систематично. Сподіваюся, що робота з LinkedIn для вас буде радісною та результативною.
Люди обирають не тільки професію, яка подобається, але й ту, де більше платять. Саме задля кращих умов роботи тисячі людей перейшли в IT. Тим часом у сферах та професіях, які їм по-справжньому подобаються, відбулися зміни й може статися ідеальне поєднання - мати улюблену роботу з хорошими умовами. Перевірте, можливо це так. Стаття не є вичерпним переліком кроків для переходу, але точно допоможе все організувати набагато краще.
У кожній компанії є люди, який є що сказати про компанію. У першу чергу - це CEO та топменеджмент. Ця стаття буде корисною всім, хто дбає не тільки про розвиток власного професіоналізму, але і про розвиток компанії.
Ми всі знаємо навіщо резюме потрібне роботодавцю, але чим воно може допомогти самому кандидату. Розберімося у статті.
LinkedIn може займати досить багато часу у користувача. Це хоч і професійна, але соціальна мережа і передбачається, що користувачі мають якомога більше часу приділяти системі. Як організувати свою роботу, щоб було ефективно та не витрачаючи забагато часу, поговоримо у статті.