КНОПКА VERIFICATIONS у LINKEDIN
Ви всі бачили подібну функцію у своїх профілях. Вона знаходиться у вас прямо вгорі біля імені. Дуже багато питань від кандидатів навіщо вона потрібна та чи варто пройти цю верифікацію.
Якщо коротко, то LinkedIn вирішили зробити таку функцію для боротьби з фейковими профілями та задля більш безпечної комунікації між учасниками. Верифікація підтверджує особу власника профілю і дає розуміння, що ти дійсно спілкуєшся з цією людиною.
Багато людей говорять, що верифікація допоможе отримати більшу підтримку аудиторії, більше перегляду контенту чи й вищий рейтинг профілю, але LinkedIn це прямо не підтверджує і я теж не думаю, що тут є прямий взаємозв’язок. Скоріше люди просто більше довіряють профілям з верифікацією і тому переглядів та підтверджень у контакти може стати більше.
Тобто: після верифікацію щось може покращитися внаслідок довіри інших людей до вашого профілю, а не через якусь іншу роботу самої системи LinkedIn.
Тому, якщо ви не бажаєте проходити верифікацію чи щось технічно не виходить, не хвилюйтеся, адже це не має суттєво вплинути на вашу роботу з системою та на ваші рейтинги.
Користувачі, які нещодавно проходили верифікацію за паспортом, говорять, що стало це набагато простіше, ніж було раніше. Тому, можна спробувати пізніше ще раз пройти її.
Де та як зберігає дані компанія LinkedIn я не знаю, але маю надію, що вони дійсно роблять все можливе задля безпеки. Проте це ваш особистий вибір довіряти чи не довіряти свої документи.
Тому моя рекомендація - найкраще всього робити верифікацію за робочим імейлом, правда для цього ваша компанія має бути сама верифікована у системі LinkedIn. Наприклад, мати корпоративну ліцензію LinkedIn Recruiter. Такий доступ інколи задорогий для бізнесу, тому багато навіть іноземних компаній його не мають. Але все ж перевірте, можливо вам пощастить.
Для компаній існують й інші способи отримати такий доступ, тому, якщо ви роботодавець, перегляньте список вимог тут (https://www.linkedin.com/help/linkedin/answer/a1359065/) чи зверніться до служби підтримки.
Ви можете попросити ваш HR відділ дослідити яким чином співробітники можуть отримати таку верифікацію саме за робочим імейлом. Можливо саме для вашої компанії цей процес не буде складним.
Бажаю вам успіху!