Права роботодавців

Дуже багато працівників інколи думають, що роботодавець порушив якісь їхні права, знаходяться роками у стресі, шукають нових роботодавців та потрапляють такі самі ситуації. А насправді це звичні речі для ринку і роботодавець мав повне право вчиняти саме так. Розберімося з деякими найпоширенішими правами.

Як розпізнати хорошого роботодавця

Питання "Чи хороша це компанія?" буде цікавити завжди всіх кандидатів. Це величезна тема, яка може бути висвітлена з різних сторін. Почнемо з питання про бренд роботодавця. Бо для спеціалістів цієї області — це проста тема. А от кандидати завжди це розуміють по-своєму.

Онлайн співбесіди

Сьогодні розберемося з онлайн співбесідами. Це окремий вид співбесід, які часто проводять різні компанії. Такі співбесіди швидші, зручніші, економніші (бо роботодавцю не потрібно оплачувати вартість подорожі кандидата до іншого міста чи країни). Але тут є декілька правил, виконання яких допоможе кандидату здобути більше запрошень на наступний етап співбесіди.

Стаття буде корисною не тільки в умовах карантину, але й у звичний час.

5 причин не припиняти пошук роботи під час новорічних свят

У списку обов’язкових питань кандидатів у листопаді-грудні саме питання про період відпусток та свят. Кандидати дуже хвилюються й не знають: шукати далі вакансії чи відпочивати й ні на що не сподіватися. А найголовніше — кандидати не впевнені, що вдасться знайти нову роботу до нового року

Коли з кар'єрою пощастило

Мої друзі часто питають чи переживаю я, коли кандидат довго не може знайти роботу? Бо це ж людина, яка не працює, у неї може бути сім’я на забезпеченні й інші потреби. І я згадую декілька історій, після яки[ стає зрозуміло, що невдача — це інколи шлях до кращої кар’єри та життя.

Перший день на новій роботі та період адаптації у новій компанії

Перший робочий день, напевно, на щось впливає, але кандидати та HR менеджери часто не знають на що саме, тому й не ставляться до цього занадто серйозно. Найважче ж уже позаду й можна розслабитися, так? Чи ні?

Що таке Job Offer?

Досить мала кількість job offer, що я бачила у своєму житті, була дійсно складена якісно та інформативно. От я і подумала, якщо HR-и роблять так багато стратегічних помилок і не знають мети та структури цього документу, то що і казати про кандидатів. Тому я написала досить детальну статтю, яка має поради не тільки для HR спеціалістів, але й для кандидатів.

Ім'я професіонала

В статті написані методики використання власного імені у діловій сфері згідно з міжнародними правилами ділового спілкування. Хто ці методики знає — дякую, що ви їх вже використовуєте, бо ділова комунікація стає набагато якіснішою та швидшою. Хто ще не використовує, подумайте які із методик можуть бути корисними та відповідними у сфері де працюєте ви.

Як кандидату відповідати на запитання про слабкі сторони та помилки?

Більшість кандидатів на співбесіді змушені відповідати на це запитання, бо в 90% рекрутерів їх це питають. Тобто мета кандидата, який відповідає, сказати щось таке, що буде для рекрутера "Ок", і зовсім не для того, щоб дати іншій людині якусь інформацію про себе.

Чому рекрутер обіцяв, але не передзвонив?

Питання відповіді рекрутера кандидатам після співбесіди являється одним із найбільш гострих на ринку праці. Навіть питання підвищення заробітної плати так не обговорюють, як те, що рекрутер може запросити кандидата на співбесіду, а потім зникнути наче нічого і не було.