Yulia Shyshenko

View Original

про ЗАПОВНЕННЯ "OPEN TO WORK" у LINKEDIN

Досі є різні думки про функцію “Open to”, проте ця функція технічно допомагає рекрутерам знаходити кандидатів, які шукають роботу чи вже не працевлаштовані.

Інколи говорять, що ця функція наче псує репутацію кандидата та навпаки відлякує роботодавців. Хоча роботодавцям зазвичай вигідніше вести перемовини з більш лояльною людиною, ніж переманювати тих, хто навіть не думає про зміну роботи.

Не заповнюйте цей розділ, якщо ви не бажаєте, щоб ваш роботодавець знав, що ви шукаєте нову роботу. LinkedIn каже, що робить усе можливе, щоб пошук був конфіденційним, але гарантувати це не може.


Все ж заповнювати цей розділ чи ні вирішувати тільки вам. Цією статтею хотіла звернути вашу увагу на правильність заповнення. Є розділи, які варто уважно заповнити разом з вашим консультантом чи ментором. Бо ж стратегію пошуку потрібно правильно перевести у фактичну інформацію, яку побачить роботодавець. Наприклад, варто детально обговорити та визначити назви та рівні бажаної посади.

Крім інших розділів, зверніть увагу на Локацію.

Якщо натиснути кнопку Remote, то у вас відкриється доступ для вибору ще 5 локацій.

Виходить, що ви можете обрати різні локації для роботи у певному місті чи країні, так і для роботи онлайн.

Звісно, це теж має бути стратегічно обдумано відповідно до ваших життєвих планів.

Не обов’язково заповнювати всі локації і вони можуть не бути різними. Якщо вам потрібно це може бути і одна локація.

Бо зазвичай буває інша ситуація: кандидат розглядає декілька локацій, а заповнює тільки одну. А потім звісно чекає запрошень на співбесіди і не може зрозуміти чому ці запрошення не надходять.

Але тепер ви знаєте, що така функція є і нею варто вміти користуватися стратегічно та технічно.

Індивідуальні кар’єрні консультації для кандидатів >>

HR послуги для роботодавців >>

Photo by Leyre Labarga on Unsplash